Tel Örgü

Kış boyunca atıl durumda kalan bahçenizi yeniden dekore etmek ve kullanıma açmak istiyorsanız öncelikle bahçenizin sınırlarını şık ürünler ile belirlemeniz gerekecek. Bu konuda imdadınıza tel örgü sistemleri yetişebilir. Çünkü günümüzde üretilen bu malzemeler, kullanışlılıkla birlikte şıklık da kazandı! Artık aradığınız her modelde ve hatta her kalınlıkta tellerle örülmüş sistemler bulabiliyorsunuz.
En yeni ürünleri ve modelleri görmek için araştırma yaptığınızda karşınıza pek çok tel örgü çeşidi çıkacaktır. İşte bu noktada bir akıl karışıklığı yaşayabilirsiniz. Hangi modeli tercih edeceğiniz konusunda kıstaslarınız, bahçenizin nasıl bir ürüne ihtiyaç duyduğu olmalıdır. Yani tamamen bahçenizin konumuna ve durumuna bağlı olarak tercih yapabilirsiniz. Ürünün kurulumu konusunda da birçok firmadan yardım alabilirsiniz.

En Yeni Tel Örgü Çeşitleri


Elbette seçiminizi bir çit şeklinde tasarlanmış olan tel örgü modellerinden yana yapmanız gerekecek. Bu modeller arasında bir panel şeklinde tasarlanmış ürünler olduğu gibi bir pano şeklinde tasarlanmış olan modeller de var. Aynı zamanda galvanizli, PVC’li ya da beton direkli gibi pek çok model ile karşılaşacaksınız. Tercihinizi kaynaklı olan tel örgülerden yana da yapabilirsiniz. Aslında dayanıklılık konusunda kaynaklı olan tel örgüler daha doğru bir tercih olabiliyor.

Kaynaklı tel örgüler de kendi içerisinde galvanizli ve PVC’li olarak ikiye ayrılıyor. Fens teli, çit teli, helezon gibi farklı modelleri de incelediğinizde hem bahçenizin estetik görünümünü bozmayacak hem de uzun süre kullanabileceğiniz tel örgünün modelini seçebilirsiniz. Bu tercihi internet üzerinden de yapabiliyorsunuz. Üretim ve satış yapan firmalar online olarak en yeni modellerini ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.
Hatta siparişinizi dahi internet üzerinden verebiliyorsunuz. Model ve renk seçimi yaparak ebat belirtmeniz durumunda, en kısa sürede tel örgülerden oluşan çitler adresinize ulaştırılıyor. Bu sayede zahmetsizce ihtiyacınız olan ürünlere ulaşmış oluyorsunuz. Önemli olan bahçenizin görünümünü estetik bir imajdan uzaklaştırmayacak bir tasarımda karar kılmanızdır.

Bu arada üretim yapan firmalar da bu konuda müşterilerine çeşitli önerilerde bulunabiliyor. Dilerseniz firmalardan da yardım alabilir ve bu sayede en doğru tercihi kolaylıkla yapabilirsiniz. Uygun ödeme kolaylıkları da size mutlaka firmalar tarafından sunulacaktır.